Fresh Nature

Розпочавши свою діяльність як постачальник Українських товарів в країни ЛАД, компанія Fresh Nature™ швидко перетворилась на одного з лідерів даного ринку. Зараз ми стали достатньо розвиненими та досвідченними, щоб розпочати виробництво товарів під власним брендом Fresh Nature™.  Якісна Українська соняшникова олія в найзручніших форматах 1л, 1.8л, 3л, 5л та мука вищого гатунку з родючих Українських земель в мішках 50кг – це лише початок. Ми плануємо розвиватись та збільшувати асортимент продуктів наших партнерів та власного бренду.

Caffe BOMBENE

Пропонуємо Вам новинку – кава в зернах Caffe BOMBENE. Тільки елітні великі зерна Арабіки і Робусти, з’єднані в якісний купаж з вишуканим і оригінальним ароматом, обсмажені в Україні за професійними рецептами.

З Caffe BOMBENE Ви насолодитеся оригінальними ароматами, які можуть дати тільки якісні зерна, тому будь-які ароматизатори відсутні. Для збереження якості використовується упаковка, яка відповідає міжнародним стандартам і містить зворотний клапан.

Caffe BOMBENE – власний продукт компанії Райзер, яка поставляє його на ринок України та закордон з початку 2015 року. В основі принципів компанії закладено використання нових технологій з такими вічними постулатами як прозорість, швидкість, відповідальність і взаємовигода.

Мінеральна вода – Трускавецька

Та сама природна столова мінеральна вода “Трускавецька”,яка розливається з Трускавецьких родовищ, володіє ідеальним балансом необхідних мінералів та елементів. Вода, яка корисна для здоров’я та краси в будь-якому віці. Свій неповторний смак та ефективні властивості “Трускавецька” набуває завдяки відсутності штучної мінералізації та виключно природній фільтрації. Пийте “Трускавецьку” щодня та залишайтесь здоровими.

«Трускавецька». Офіційний вебсайт. Завод мінеральних вод Нафтуся | Трускавецька мінеральна вода.

Дослідження показали, що “Трускавецька” запобігає старінню шкіри людини. Також вживати “Трускавецьку” рекомендовано косметологами, особливо влітку, коли Ваша шкіра суха і потребує додаткового зволоження. Пийте “Трускавецьку” щодня, щоб залишатись красивими!

«Трускавецька». Офіційний вебсайт. Завод мінеральних вод Нафтуся | Трускавецька мінеральна вода

Хоча “Трускавецька” асоціюється з лікувальною водою – вона скоріше молодша сестра лікувальної “Нафтусі”, адже володіє тими ж властивостями, але в малій концентрації, що робить “Трускавецьку” від заводу “Нафтуся” найкращою профілактичною, кришталево чистою водою на кожен день.

Натуральна сіль – БАРБАРА

Унікальний DETOX препарат який немає аналогів в Україні!

Barbara – збалансований засіб для регуляції роботи печінки, жовчного міхура та шлунково-кишкового тракту.

Рекомендований для зовнішнього застосування при захворюваннях периферичної нервової системи та опорно-рухового апарату.

Покази для застосування:

 • Різноманітні порушення обміну речовин, ожиріння
 • хронічні захворювання печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів
 • гастрити зі збереженою та зниженою кислотністю
 • панкреатит
 • цукровий діабер (шляхом стимуляції роботи підшлункової залози)
 • захворювання товстого кишківника із порушенням його функцій
 • захворювання опорно-рухового апарату, болі у суглобах (артрит, артроз)
 • хвороби периферичної нервової системи
 • незамінний засіб для очищення кишківника та лікування прихованих запальних процесів
 • Детоксикація організму
 • Регулює роботу печінки, жовчевого міхура, та шлунково- кишкового тракту
 • Рекомендована для зовнішнього застосування при захворюваннях периферичної нервової системи та опорно- рухового апарату

Карпатський чай – BESKYD

Чай з трав, плодів та ягід, що виготовлений за традиційними карпатським рецептами. Обробка сировини на високопродуктивному сучасному обладнанні допомагає добути діючі речовини рослин у сприятливих, ощадливих умовах без втрати їх активності.

Це забезпечує готовому продукту цілющі властивості, багату гаму запаху і смаку. Насолоджуючись “Карпатським чаєм”, ви можете бути певні, що трави, суцвіття, плоди і ягоди росли в екологічно чистих регіонах, вчасно та правильно зібрані.

Соки прямого вижиму – GALICIA

Справжні якісні соки Galicia виготовляють за особливою технологією прямого віджиму без додавання води та цукру, консервантів, барвників чи ароматизаторів. Це означає, що ягоди та фрукти проходять мінімальну обробку: сік витискають з плодів, згодом він проходить миттєву теплову обробку та розливається у пляшки або пакети. Уся ця природня магія відбувається на потужностях компанії Т.В. Fruit – українського лідера з переробки фруктів та ягід.

Добрива – ЗЕНДЕР УКРАЇНА

Компанія Зендер-Україна – це перша та поки єдина компанія в Україні, що налагодила та реалізує проект по видобуванню, переробці та застосуванню сапропелю. Її діяльність зосереджена в основному на території мальовничої Волинській області, в таких районах як Шацький, Старовижівський та Маневицький. Реалізація проекту в даній області вибрана не випадково а тому, що тут розміщено найбільша кількість прісноводних озер які містять корисну копалину – сапропель. Ця сировина містить досить велику кількість різних поживних речовин та придатна для застосування в багатьох галузях господарства як сільського так і промислового. І хоча, нашими працівниками було проведено колосальний комплексний об’єм робіт по вивченню сапропелю, його властивостей, методів і способів переробки та застосування ми однозначно можемо сказати, що дана сировина не досліджена всесторонньо і містить ще досить багато таємниць, які накопичувала природа понад 4 000 років.

Справжня українська натуральна косметика – КАРПАТІЯ

ТОВ “Амаранте” українська компанія-виробник, яка створює, розробляє й виробляє косметичні засоби. Поєднав результати останніх досліджень й відкриттів в косметології разом з прадавніми рецептами мольфарів – був створений бренд “Карпатія” – синергія сучасних натуральних трендів з традиціями Закарпаття.

Продукція бренду виготовляється з сировини натурального походження, інгредієнти пройшли дерматологічну перевірку, містить харчові барвники в мінімальній кількості. До складу продуктів входять комбінації ефективних високопоживних активних речовин – екстрактів, ефірних олій, відварів.

ЗБЕРЕЖЕННЯ І РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА: Українська компанія-виробник, яка створює, косметичні засоби, поєднуючи останні дослідження в косметології разом з прадавніми рецептами. Виробництво розташовано на еко-курорті в Закарпатті. Ми в основному використовуємо натуральні інгредієнти, і ми робимо все можливе, щоб співпрацювати суто з українськими постачальниками.

ЯКІСТЬ на першому місці: вся косметика проходить дерматологічні випробування; спа і косметичні фахівці співпрацюють з нашою продукцією. Ми пропонуємо продукцію без тваринних жирів, консервантів, нафтопродуктів, алергенів, хімічних барвників.

 ДБАЙЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ДО ПРИРОДИ: ми дбаємо про наше навколишнє середовище, і, таким чином, ми зменшуємо кількість упаковки і листівок, використовуємо в пакуванні сировину, яка підлягає вторинній обробці.

Термальні води – АМАРАНТЕ

Джерело термальної води Амаранте знаходиться у самому серці Карпат, на еко-курорті Ізкі, Міжгірського району Закарпатської області.

До складу термальної води входять корисні мінерали та мікроелементи, які зволожують і насичують шкіру, заспокоюють, знімають подразнення і алергічні реакції: мідь, цинк, кремній, магній, кальцій і багато інших, при цьому, набір активних компонентів унікальний.

З метою збереження лікувальних властивостей, виробництво термальної води знаходиться в безпосередній близькості до джерела, що виключає можливість пошкодити склад води.

 • Застосування
 • В якості тоніка до та після нанесення макіяжу
 • Для посилення ефекту при використанні кремів, масок і т.д.
 • Як засіб для зволоження шкіри на протязі дня
 • Для освіження шкіри у спекотну погоду
 • З метою відновлення шкіри після косметичних процедур
 • Для догляду за чутливою шкірою
 • Для догляду за проблемною шкірою